X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
TRY

Facebook Takip, Beğeni ve Yorum Hizmeti

AnasayfaYazılarSosyal MedyaFacebook Takip, Beğeni ve Yorum Hiz...

Facebook hala kendini yazılı ve görsel olarak en iyi ifade etmenin yollarından birisi. Instagram ile benzer görünse de Facebook’u ayıran pek çok özellik var. Örneğin İnstagram görseller ve az yazı üzerine kurulu bir platform.İnstagram’ da İnsanlar kendilerini daha çok kaliteli resimlerle ifade ediyor.

Facebook ise yazılı olarak düşüncelerinizi ve fikirlerinizi ifade edebileceğiniz kendinizi yansıtabileceğiniz bir platform. Facebook diğer platformlara göre daha çok bir topluluğu yansıtıyor. Aile grupları, şehir grupları, partiler, sanat severler, hayvan severler tarzında bir araya gelen pek çok grup bu topluluğun temellerini oluşturuyor. Gruplarda ve sayfalarda ise itibarınızı sağlayacak asıl şey görünürlüğünüzün arttırılması. Yani EdgeRank.

Facebook algoritması Google’dan farklı olarak daha çok nesne yönelimlidir. Facebook ilk kuruluşunda insanların birbirini bulması, bağlantı kurması amaçlanmıştı. Çoğu insan Facebook’ta bir firmayı, kişiyi, organizasyonu, kulübü aramak için Facebook havuzunu araştırıyor. Facebook kanalınızı güncel tutarak sayfanızı, grubunuzu yada kişisel sayfanızı hızlıca yükseltebilirsiniz. Facebook yorumlarınız neyi yansıttığınızla ilgilidir. Çoğu insan buradan yola çıkarak sayfanızın bir şeyler almaya, yapmaya değer olup olmadığına karar verir.

Facebook Yorumları ve Beğenilerinin Katkıları

 • Çevrimiçi pazarlama sosyal pazarın en iyi stratejisidir. Facebook’ta iyi bir yere sahip olmayı şehrin gözde bir yerinde mekan sahibi olmaya benzetirsek abartmış olmayız. Bu sebeple şirketler buraya büyük paralar yatırıyor. Çevrimiçi görünür olmanın yolu gönderilerinizin aramalarda çıkmasından geçiyor. Facebook hala en çok kullanılan ve aktif olunan sosyal medya platformudur.
 • Facebook hala bir çok sitede yorumlama platformudur. Sitenize Facebook’u gömdüğünüz de doğal bir veri akışı oluşur. Yani web sitenize daha çok ziyaretçi çekmek için Facebook mesaj kutuları kullanmak oldukça mantıklı görünür. Doğal olarak ziyaret edilecek sosyal medya profilinizin 5 yıldız olmasını istersiniz.
 • Düşüncelerinizi viral hale getirmeyi düşündünüz mü? Eğer düşünmediyseniz bunu yapan bir çok Facebook kullanıcısı var. Kendinize ait özelleştirilmiş yorumlarla postlarınızı görenlerin ne düşüneceğini belirleyebilirsiniz. Bu yorumların reel ziyaretçilerle hızlı diyaloğa dönüşmesi çok daha kolay hale gelir. Ziyaretçileriniz onlarca yorum arasında dikkat çekmeden kendini ifade edebileceğini düşünür. Facebook yorumlarında bilgi alışverişleri daha faydalı yorumların ortaya çıkmasına zemin olur.
 • Facebook’ta insanlar gerçek isimlerini kullanır. Instagram veya Twitter’ın aksine insanlar nick kullanmazlar bu sayede daha güvenilir bir platform oluşur.
 • Facebook bütün platformlar arasında en steril yorum sisteminin olduğu sosyal medyadır. Spam mesajlara anında müdahale edilebilir. Bu sayede gönderilerinizi daha rahat yapabilir gönderilerinizin altına verilen linkler için daha az endişelenirsiniz.
 • Muhtemelen tarihin en tembel zamanını yaşadığımızı fark etmişsinizdir. Hemen hemen herkes kısa yoldan hedefe ulaşmanın yollarını arar. Gerçekten başarı elde eden bir gönderinin hangi bağıl şartları sağlaması gerektiğinin formülü henüz keşfedilmedi. Yine de gönderilerinizi duyurmak için yorum ve beğeni satın almak sizi hedefe ulaştırabilir.

Bizi Tercih Etmeniz İçin Bazı Sebepler

 • 7/24 Hizmet alma imkanına sahip olursunuz
 • Özgün yorum ve birçok filtre seçeneği ile satın alma seçeneklerimiz var
 • Çalıştığımız tüm hesaplar organiktir ve topluluk web sitemizden size aktarılır.
 • Müşterilerimizle yeniden buluşmayı umuyoruz. Kaliteli hizmet standardı ile ilişkimizi uzun dönemli hale getirmeyi planlarız.
 • İstediğiniz yorumları veya profilinizle uyumlu yorumları bırakıyoruz.
 • Uygun fiyatlara daha yüksek beğeniler elde edebilirsiniz.
 • Anlık beğenilerle işinizi garantiye alıyoruz.
 • Diğer platformlarda da hizmet veriyoruz. Böylece sadece bizimle anlaşarak bütün sosyal medya hesaplarını yükseltebilirsin.
 • Kısa sürede itibar kazanmanız için daha hızlı destek veriyoruz.
 • Facebook’ta etkileşim çok önemli. Etkileşiminizi artırarak marka değerinizi yükseltirsiniz. Müşterileriniz sizi daha güvenilir bulur. Aktif profillerin iletişime açık demek olduğunu düşünürler böylece paylaşım yapmaya daha istekli olurlar.

Sizde Facebook Yorum, Beğeni, Takip ve İzlenme satın almak isterseniz Facebook Hizmetleri bağlantısına tıklayarak paketlerimizi inceleyebilirsiniz aynı zamanda daha fazla detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.


Top